Ingineri ofertare, ingineri proiectanţi

Angajăm personal cu experiență în domeniul construcțiilor energetice pentru funcțiile de: ingineri ofertare și ingineri proiectanți.

Candidatul ideal

Persoană cu experiență relevantă în activitatea de ofertare și/sau proiectare.

Descrierea jobului:

  • întocmire documentație tehnică și economică, documente suport;
  • tratare și soluționare clarificări sau contestații apărute în derularea achizițiilor;
  • identificare soluții de proiectare, elaborare proiecte, tehnologii și documentații tehnice cu respectarea standardelor și normelor aferente documentației;
  • disponibilitate deplasare ocazională;
  • cunoștințe AutoCad 3D, Microsoft Project, etc.;
  • capacitate de analiză și sinteză;
  • cunoașterea unei limbi străine (franceză/engleză/germană).

Oferta:

  • salariu atractiv în funcție de experiență;
  • cazare asigurată pentru nelocalnici.

În baza art. 4 alin. 11, din Regulamentul UE 679/27.04.2016, aplicând vă dați consimțământul de a vă procesa datele cu caracter personal pentru obținerea unui loc de muncă în cadrul Energomontaj S.A..