Inginer / tehnician topometrist

Angajăm personal cu experiență în măsurătorilor topo în domeniul construcțiilor industriale pentru funcția de inginer/tehnician topometrist.

Candidatul ideal:
Persoană cu studii în domeniul topografiei cu experiență în activitate pe șantiere de construcții-montaj.

Descrierea jobului:

  •  cunoștințe specifice privind procesul de execuție a lucrărilor de construcții-montaj, în special construcții metalice, construcții energetice, montaj echipamente;
  •  executarea de măsurători și trasări topografice specific în șantier, în vederea montajului și/sau proiectării de echipamente, elemente de construție, etc. folosind aparatura profesională (GPS / etc.);
  •  procesarea datelor obținute pe teren folosind programe software dedicate, de tip AutoCad.
  •  relaționează cu toti factorii implicați în realizarea proiectelor de construcții;
  •  cunoștințe MS Office, AutoCad și/sau alte programe similare;
  •  permis auto categoria „ B”;
  •  disponibilitate pentru deplasări în țară și/sau străinătate;
  •  cunoștințe solide de desen tehnic și atenție la detalii;
  •  cunoașterea unei limbi străine (franceză/engleză/germană).

Oferta:

  • salariu atractiv în funcție de experiență;
  • cazare asigurată pentru nelocalnici.

În baza art. 4 alin. 11, din Regulamentul UE 679/27.04.2016, aplicând vă dați consimțământul de a vă procesa datele cu caracter personal pentru obținerea unui loc de muncă în cadrul Energomontaj S.A..